KFZ Mechatroniker (m/w/d) / Mechanik samochodowy

Charlottenburg

Rödingsmarkt 20

Personalabteilung

expertum-gruppe.de

KFZ Mechatroniker (m/w/d) / Mechanik samochodowy Aufgrund der umfassenden Erfahrung im deutschen Arbeitsmarkt, vertrauen namhafte und zukunftsstarke Unternehmen seit 30 Jahren dem Personalservice der expertum Gruppe. Wir bringen die Vorstellungen und Wünsche exzellenter Kandidaten mit den Anforderungen unserer Kunden für eine anhaltende und zufriedenstellende Verbindung zusammen. TWOJE MIEJSCE PRACY Szukasz pracy jako Mechanik Samochodowy z wynagrodzeniem do 4000EUR brutto? Expertum to firma, która pomaga wykwalifikowanym Mechanikom Samochodowym z Polski w podj?ciu wspólpracy z renomowanymi serwisami samochodowymi w Berlinie. Nasz klient, jeden z najwi?kszych serwisów samochodowych w ca?ych Niemczech poszukuje Mechanika do wspó?pracy w zespole specjalistów, dla których motoryzacja jest pasj?. To jedyny w swoim rodzaju zak?ad naprawy samochodów w Berlinie, oferuj?cy pe?ny zakres napraw oraz obs?ug? techniczn? wszystkich marek . Z expertum znajdziesz sta?? prac? w Berlinie jak Mechanik Smochodowy, a dzi?ki naszemu wsparciu b?dziesz mie? mo?liwo?? na podj?cie pracy, równe? bezpo?rednio u naszego klienta na czas nieokre?lony Ju? teraz skontaktuj si? z nami, aby uzyska? wi?cej informacji TWOJE MIEJSCE PRACY Sprawdzasz dzia?anie pojazdów oraz jego zespo?ów za pomoc? urz?dze? diagnostycznych Ustalasz i usuwasz usterki w zespo?ach i uk?adach pojazdów Dokonujesz wymiany p?ynów eksploatacyjnych pojazdów oraz sprawdzaszi ustawiasz zbie?no?? kó? pojazdu Wykonujesz prace demonta?owo-monta?owe oraz naprawiasz podzespo?y,w tym: silnik i skrzyni? biegów, sprz?g?o, uk?ad hamulcowy, kierowniczy oraz zawieszenie TWÓJ PROFIL Posiadasz wykszta?ecenie zawodowe jako Mechanik Samochodowy lub o podobnym kierunku Mile widziane, je?eli zdoby?e? ju? do?wiadczenie jako Mechanik samochodowy Dodatkowo potrafisz dogada? si? komunikatywnie w j?zyku niemieckim Zalet? by?oby równie? posiadanie prawa jazdy GWARANTUJEMY Pewne, sta?e zatrudnienie u lidera w bran?y samochodowej, o silnej pozycji finansowej, który gwarantuje du?? liczb? interesuj?cych projektów, w tym mo?liwo?? dokszta?cenia Twoich umiej?tno?ci Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 4000EUR brutto w zale?no?ci od kwalifikacji i do?wiadczenia Dodatki do wy?ywienia i przejazdów oraz zorganizowane przez nas bezp?atne noclegi Niemiecki pakiet socjalny , w tym ubezpieczenie zdrowotne i uprawnienia emerytalne Punktualna wyp?ata wynagrodze? z mo?liwo?ci? zaliczek, p?atny urlop oraz dodatki wakacyjne i ?wi?teczne Konsekwentne przestrzeganie bezpiecze?stwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jako?ci, nowoczesna odzie? robocza i optymalne ?rodki ochrony osobistej TWOJA APLIKACJA Je?eli szukasz solidnego pracodawcy z mo?liwo?cia rozwoju to naci?nij przycisk Online-Bewerbung, zostaw nam swoje dane kontaktowe, mile widziane równiez CV, a my skontaktujemy si? z Tob? Mamy nadziej? ?e nied?ugo si? poznamy oraz cieszymy si? na to, aby mie? Ciebie w naszym zespoleej, który gwarantuje du?? liczb? interesuj?cych projektów, w tym mo?liwo?? dokszta?cenia Twoich umiej?tno?ci Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie do 4000EUR brutto w zale?no?ci od kwalifikacji i do?wiadczenia Dodatki do wy?ywienia i przejazdów oraz zorganizowane przez nas bezp?atne noclegi Niemiecki pakiet socjalny , w tym ubezpieczenie zdrowotne i uprawnienia emerytalne Punktualna wyp?ata wynagrodze? z mo?liwo?ci? zaliczek, p?atny urlop oraz dodatki wakacyjne i ?wi?teczne Konsekwentne przestrzeganie bezpiecze?stwa i higieny pracy we wszystkich aspektach oraz wysokiej jako?ci, nowoczesna odzie? robocza i optymalne ?rodki ochrony osobistej TWOJA APLIKACJA Je?eli szukasz solidnego pracodawcy z mo?liwo?cia rozwoju to naci?nij przycisk Online-Bewerbung, zostaw nam swoje dane kontaktowe, mile widziane równiez CV, a my skontaktujemy si? z Tob? Mamy nadziej? ?e nied?ugo si? poznamy oraz cieszymy si? na to, aby mie? Ciebie w naszym zespole

Jetzt bewerben & Karriere starten

Vergleichbare Jobangebote

Zerspanungsmechaniker / CNC Dreher (m/w/d)
   expertum GmbH (Charlottenburg)

Siemens Mobility Industriemechaniker / Schlosser (m/w/d)
   expertum GmbH (Allach-Untermenzing)

Siemens Mobility Elektroniker / Mechatroniker (m/w/d)
   expertum GmbH (Allach-Untermenzing)